![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ragdoll | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2010
Location: Trondheim, Norway
|

| 97 | Hair (1979) - Jan 31, 2010 |
| 98 | The Sound of Music (1965) - Jan 31, 2010 |
| 100 | Amadeus (1984) - Jan 31, 2010 |
| 68 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Jan 31, 2010 |
| 75 | Scarface (1983) - Jan 31, 2010 |
| 70 | Edward Scissorhands (1990) - Jan 31, 2010 |
| 85 | The Birds (1963) - Jan 31, 2010 |
| 98 | The Shawshank Redemption (1994) - Jan 31, 2010 |
| 90 | The Silence of the Lambs (1991) - Jan 31, 2010 |
| 77 | Rat Race (2001) - Jan 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |