Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Ragic
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
72 Bad Santa (2003) - Aug 19, 2009
68 Last Action Hero (1993) - Aug 19, 2009
92 Taxi Driver (1976) - Aug 19, 2009
93 Boys Don't Cry (1999) - Aug 19, 2009
97 Wedding Crashers (2005) - Aug 19, 2009
78 Super Troopers (2002) - Aug 19, 2009
72 Enough (2002) - Aug 19, 2009
66 Grindhouse (2007) - Aug 19, 2009
95 Dogma (1999) - Aug 19, 2009
75 Saw (2004) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Ragic. Why not go rank more films, then come back and check it out again?