![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ragnhild | |
![]() |
Movie Buff - 119 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2009
Location: Norway
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Life Is Beautiful (1997) - Jan 12, 2009 |
| 90 | Mifune (1999) - Jan 12, 2009 |
| 85 | Boogie Nights (1997) - Jan 12, 2009 |
| 90 | The Green Mile (1999) - Jan 12, 2009 |
| 85 | Seven (1995) - Jan 12, 2009 |
| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Jan 12, 2009 |
| 95 | Donnie Darko (2001) - Jan 12, 2009 |
| 100 | The Godfather (1972) - Jan 12, 2009 |
| 90 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jan 12, 2009 |
| 95 | Forrest Gump (1994) - Jan 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |