![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Raiders | |
![]() |
Film Freak - 808 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 66 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 48 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 67 | The Age of Innocence (1993) - Aug 13, 2007 |
| 32 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 89 | All the Real Girls (2003) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 74 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |