![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Raiftel | |
![]() |
Film Freak - 705 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2006
|
|
Message Sent!
| |

| 74 | Chocolat (2000) - Sep 16, 2007 |
| 80 | Intolerable Cruelty (2003) - Sep 16, 2007 |
| 84 | Buffalo Soldiers (2001) - Sep 16, 2007 |
| 40 | Equilibrium (2002) - Sep 16, 2007 |
| 77 | The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Sep 16, 2007 |
| 72 | Jason X (2002) - Sep 16, 2007 |
| 12 | Bad Company (2002) - Sep 16, 2007 |
| 93 | An American Werewolf in London (1981) - Sep 16, 2007 |
| 70 | Species (1995) - Sep 16, 2007 |
| 73 | Critters (1986) - Sep 16, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |