![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rainstormer | |
![]() |
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Germany
|

| 88 | Platoon (1986) - Jan 11, 2012 |
| 86 | Being John Malkovich (1999) - Jan 11, 2012 |
| 89 | Kick-Ass (2010) - Jun 13, 2010 |
| 89 | Dark City (1998) - Jun 13, 2010 |
| 92 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - May 29, 2010 |
| 86 | Drag Me to Hell (2009) - Dec 21, 2009 |
| 84 | Donnie Darko (2001) - Dec 21, 2009 |
| 87 | Million Dollar Baby (2004) - Dec 21, 2009 |
| 88 | The Orphanage (2007) - Dec 21, 2009 |
| 89 | Gran Torino (2008) - Dec 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |