![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ralegend | |
![]() |
Movie Buff - 480 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2008
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 30 | The Rum Diary (2011) - Feb 06, 2012 |
| 90 | Jane Eyre (2011) - Feb 03, 2012 |
| 60 | A Separation (2011) - Feb 03, 2012 |
| 10 | In Time (2011) - Jan 30, 2012 |
| 50 | State of Play (2009) - Jan 30, 2012 |
| 80 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 29, 2012 |
| 50 | Margin Call (2011) - Jan 27, 2012 |
| 80 | A Better Life (2011) - Jan 26, 2012 |
| 70 | The Descendants (2011) - Jan 25, 2012 |
| 80 | Tron: Legacy (2010) - Jan 24, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |