Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Rampage101
Film Freak - 827 Films Ranked
Member Since: May 6, 2009
Location: New York, New York, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
78 Green Zone (2010) - Dec 18, 2011
79 Hereafter (2010) - Dec 18, 2011
72 Extract (2009) - Dec 18, 2011
74 Defendor (2009) - Dec 18, 2011
72 Father of Invention (2010) - Dec 18, 2011
78 Garden State (2004) - Dec 18, 2011
70 Gattaca (1997) - Dec 18, 2011
78 The Godfather: Part III (1990) - Dec 09, 2011
74 The Godfather: Part II (1974) - Dec 09, 2011
78 The Godfather (1972) - Dec 09, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Rampage101. Why not go rank more films, then come back and check it out again?