RamuMahsu

ramumahsu
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 25 May 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 43% Speed (1994) - Rated 08 Jun 2014
95 75% The Cannonball Run (1981) - Rated 08 Jun 2014
88 43% The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Rated 04 Jun 2014
92 63% Aliens (1986) - Rated 02 Jun 2014
88 43% Alien 3 (1992) - Rated 02 Jun 2014
90 57% Ender's Game (2013) - Rated 31 May 2014
95 75% Goldfinger (1964) - Rated 31 May 2014
94 69% Skyfall (2012) - Rated 31 May 2014
98 92% The Lego Movie (2014) - Rated 31 May 2014
89 50% Antz (1998) - Rated 31 May 2014