![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Randomized | |
![]() |
Cinema Addict - 2128 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2012
Location: Canada
|

| 40 T5 | Micmacs (2009) - Jul 25, 2012 |
| 30 T4 | My Life as a Dog (1985) - Jul 25, 2012 |
| 15 T2 | The Reaping (2007) - Jul 25, 2012 |
| 65 T7 | This Sporting Life (1963) - Jul 25, 2012 |
| 25 T3 | Nausicaä (1984) - Jul 24, 2012 |
| 35 T4 | My Week with Marilyn (2011) - Jul 24, 2012 |
| 70 T8 | 50/50 (2011) - Jul 24, 2012 |
| 40 T5 | Rumble Fish (1983) - Jul 24, 2012 |
| 75 T8 | From Paris with Love (2010) - Jul 24, 2012 |
| 55 T6 | Lost Highway (1997) - Jul 24, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,130,000 Movie Rankings and Counting... |