Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Raptor
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2009
Location: Dubrovnik, Croatia
Recent Rankings
80 Ravenous (1999) - Jul 27, 2009
87 Stardust (2007) - Jul 27, 2009
77 Identity (2003) - Jul 27, 2009
80 Alien (1979) - Jul 27, 2009
76 Casablanca (1942) - Jul 27, 2009
81 Monster (2003) - Jul 27, 2009
92 The Road Warrior (1981) - Jul 27, 2009
83 Leaving Las Vegas (1995) - Jul 27, 2009
82 Finding Nemo (2003) - Jul 27, 2009
51 The Sentinel (2006) - Jul 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Raptor. Why not go rank more films, then come back and check it out again?