![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Raquelos | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2011
Location: London, UK
|

| 80 | Ocean's Thirteen (2007) - Sep 02, 2011 |
| 85 | I, Robot (2004) - Sep 02, 2011 |
| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Sep 02, 2011 |
| 20 | Desperately Seeking Susan (1985) - Sep 02, 2011 |
| 85 | Goodfellas (1990) - Sep 02, 2011 |
| 85 | Face/Off (1997) - Sep 02, 2011 |
| 85 | Sin City (2005) - Sep 02, 2011 |
| 65 | Independence Day (1996) - Sep 02, 2011 |
| 80 | Lord of War (2005) - Sep 02, 2011 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Sep 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |