![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rassilon | |
![]() |
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2006
Location: UK
|

| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 40 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Assault on Precinct 13 (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 67 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |