![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RayN | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2009
Location: USA
|

| 50 | Analyze This (1999) - Aug 28, 2009 |
| 80 | L.A. Confidential (1997) - Aug 28, 2009 |
| 60 | Mrs. Doubtfire (1993) - Aug 28, 2009 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 28, 2009 |
| 95 | Apollo 13 (1995) - Aug 28, 2009 |
| 60 | Anger Management (2003) - Aug 28, 2009 |
| 95 | The Bourne Identity (2002) - Aug 28, 2009 |
| 70 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 28, 2009 |
| 80 | The Bourne Ultimatum (2007) - Aug 28, 2009 |
| 65 | Tombstone (1993) - Aug 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |