Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Ray-ElleTYVM
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2009
Location: USA
Bio: Older now. Hi.
Recent Rankings
100 Cinderella (1997) - Aug 09, 2009
Mini-Review: I love the movi though it's a classi the music...i'm still singing it!! The comedy was just that comedic! ga i just loved it.
90 The Glass Menagerie (1973) - Aug 09, 2009
100 Bratz: The Movie (2007) - Aug 09, 2009
100 Matilda (1996) - Aug 09, 2009
100 Psycho (1960) - Aug 09, 2009
75 21 (2008) - Aug 09, 2009
100 Troy (2004) - Aug 09, 2009
100 Ghostbusters (1984) - Aug 09, 2009
100 Independence Day (1996) - Aug 09, 2009
75 Catwoman (2004) - Aug 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Ray-ElleTYVM. Why not go rank more films, then come back and check it out again?