![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RazinInAJar | |
![]() |
Movie Buff - 332 Films Ranked
Member Since: Jun 28, 2008
Location: USA
|

| 70 | Ice Age (2002) - Aug 20, 2010 |
| 89 | Star Trek (2009) - Aug 20, 2010 |
| 50 | Spider-Man 3 (2007) - Aug 20, 2010 |
| 60 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Aug 20, 2010 |
| 50 | Clue (1985) - Aug 20, 2010 |
| 80 | WALL·E (2008) - Aug 20, 2010 |
| 90 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Aug 20, 2010 |
| 60 | Apocalypse Now (1979) - Aug 20, 2010 |
| 60 | 50 First Dates (2004) - Aug 20, 2010 |
| 40 | Robots (2005) - Aug 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |