![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Razuna | |
![]() |
Cinema Addict - 1010 Films Ranked
Member Since: Jul 4, 2008
Location: Porto Alegre, RS, Brazil
Age: 26
Gender: Male
Status: Single
|
|
Message Sent!
Bio: I love to listen to music, watch old movies and eat a lot of chocolate :)
| |

| 74 | Flawless (2008) - Sep 11, 2011 |
| 65 | Twilight (2008) - Sep 04, 2011 |
| 78 | Se Eu Fosse Você (2006) - Sep 04, 2011 |
| 73 | The Inn of the Sixth Happiness (1958) - Jun 05, 2011 |
| 78 | Baby Face (1933) - Jun 05, 2011 |
| 75 | Lured (1947) - Jun 05, 2011 |
| 66 | Blood on the Sun (1945) - Jun 05, 2011 |
| 88 | Following (1998) - May 30, 2011 |
| 74 | The Deadly Affair (1966) - May 30, 2011 |
| 77 | Die Fälscher (2007) - May 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |