Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ReSe2k
Cinema Addict - 1117 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2007
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
44 28 Weeks Later... (2007) - Dec 01, 2008
70 Knocked Up (2007) - Dec 01, 2008
66 Me, Myself & Irene (2000) - Dec 01, 2008
74 The Matador (2005) - Dec 01, 2008
70 The Reaping (2007) - Dec 01, 2008
70 Tomorrow Never Dies (1997) - Dec 01, 2008
52 Videodrome (1983) - Dec 01, 2008
68 Super Troopers (2002) - Dec 01, 2008
80 A Time to Kill (1996) - Dec 01, 2008
33 Fool's Gold (2008) - Dec 01, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ReSe2k. Why not go rank more films, then come back and check it out again?