![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Reader | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2009
Location: Some city, Portugal, Portugal
|
|
Bio: A little about me?How about:No?
| |

| 90 | Psycho (1998) - Jan 09, 2009 |
| 88 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jan 09, 2009 |
| 88 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 09, 2009 |
| 88 | Eastern Promises (2007) - Jan 09, 2009 |
| 91 | The Big Lebowski (1998) - Jan 09, 2009 |
| 92 | Amores Perros (2000) - Jan 09, 2009 |
| 96 | 21 Grams (2003) - Jan 09, 2009 |
| 88 | Ocean's Eleven (2001) - Jan 09, 2009 |
| 91 | Solaris (2002) - Jan 09, 2009 |
| 85 | The Good German (2006) - Jan 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |