Reavic

reavic
Celluloid Junkie - 2852 Film Ratings
Member Since: 20 May 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 41% Civil War (2024) - Rated 22 Apr 2024
30 9% Gran Turismo (2023) - Rated 17 Apr 2024
50 41% Wonka (2023) - Rated 02 Apr 2024
50 41% The Covenant (2023) - Rated 31 Mar 2024
70 82% Ahlat Agaci (2018) - Rated 17 Mar 2024
30 9% Beau Is Afraid (2023) - Rated 14 Mar 2024
70 82% Dune: Part Two (2024) - Rated 13 Mar 2024
50 41% American Fiction (2023) - Rated 13 Mar 2024
70 82% The Zone of Interest (2023) - Rated 10 Mar 2024
30 9% Napoleon (2023) - Rated 09 Mar 2024