![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rebelo | |
![]() |
Cinema Addict - 1142 Films Ranked
Member Since: Oct 22, 2008
Location: Lisbon, Portugal
|
|
Message Sent!
| |

| 77 | Rope (1948) - Feb 05, 2012 |
| 75 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Feb 05, 2012 |
| 75 | Blow-Up (1966) - Feb 02, 2012 |
| 65 | Water for Elephants (2011) - Feb 01, 2012 |
| 85 | Once Upon a Time in the West (1968) - Jan 30, 2012 |
| 73 | Drugstore Cowboy (1989) - Jan 30, 2012 |
| 70 | Bringing Out the Dead (1999) - Jan 30, 2012 |
| 75 | Moneyball (2011) - Jan 27, 2012 |
| 67 | The Conspirator (2011) - Jan 26, 2012 |
| 75 | F for Fake (1973) - Jan 26, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |