![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RedJak | |
![]() |
Movie Buff - 112 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Bristow, VA, USA
|

| 85 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Jaws 2 (1978) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 18, 2009 |
| 35 | Kingpin (1996) - Aug 18, 2009 |
| 75 | The Incredibles (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Sixth Sense (1999) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Titan A.E. (2000) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Waterworld (1995) - Aug 18, 2009 |
| 90 | 300 (2007) - Aug 18, 2009 |
| 25 | Daredevil (2003) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |