RedSox710

redsox710
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 36% Christmas with the Kranks (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 36% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 36% Harry and the Hendersons (1987) - Rated 14 Aug 2007
70 36% Minority Report (2002) - Rated 14 Aug 2007
75 63% Cursed (2005) - Rated 14 Aug 2007
70 36% Godsend (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 36% Van Helsing (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 36% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 36% Finding Nemo (2003) - Rated 14 Aug 2007
60 13% Shaun of the Dead (2004) - Rated 14 Aug 2007