![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Redemptionvm | |
![]() |
Flick Fan - 85 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2009
Location: USA
|
|
Bio: I love Indie dark comedies.
| |

| 65 | Cast Away (2000) - Jan 11, 2009 |
| 62 | Duets (2000) - Jan 11, 2009 |
| 64 | The Lion King (1994) - Jan 11, 2009 |
| 72 | Fight Club (1999) - Jan 11, 2009 |
| 75 | Moulin Rouge! (2001) - Jan 11, 2009 |
| 56 | Queen of the Damned (2002) - Jan 11, 2009 |
| 65 | Training Day (2001) - Jan 11, 2009 |
| 63 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Jan 11, 2009 |
| 65 | Jurassic Park (1993) - Jan 11, 2009 |
| 78 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |