![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RedneckRebel | |
![]() |
Film Freak - 501 Films Ranked
Member Since: Feb 8, 2010
Location: Macedonia
|

| 54 | Titanic (1997) - Apr 06, 2011 |
| 66 | Machete (2010) - Apr 06, 2011 |
| 61 | Christine (1983) - Apr 06, 2011 |
| 67 | Legends of the Fall (1994) - Apr 06, 2011 |
| 57 | Maverick (1994) - Apr 06, 2011 |
| 64 | The Fifth Element (1997) - Apr 06, 2011 |
| 60 | Blade (1998) - Apr 06, 2011 |
| 76 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Apr 06, 2011 |
| 59 | Evil Dead II (1987) - Apr 06, 2011 |
| 47 | Navy Seals (1990) - Apr 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |