![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ReganBrown | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2009
Location: edmonton, alberta, Canada
|

| 93 | The Wrestler (2008) - Nov 16, 2011 |
| 97 | Sin City (2005) - Nov 16, 2011 |
| 93 | Tremors (1990) - Nov 16, 2011 |
| 90 | The Notebook (2004) - Nov 16, 2011 |
| 93 | The Butterfly Effect (2004) - Nov 16, 2011 |
| 96 | 3:10 to Yuma (2007) - Nov 16, 2011 |
| 93 | The Book of Eli (2010) - Nov 16, 2011 |
| 91 | The Island (2005) - Nov 16, 2011 |
| 97 | Terminator Salvation (2009) - Nov 16, 2011 |
| 95 | Old School (2003) - Nov 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |