Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Regina_ph
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2009
Recent Rankings
85 Super Size Me (2004) - Feb 20, 2010
98 The Cove (2009) - Feb 20, 2010
90 Julie & Julia (2009) - Feb 06, 2010
70 Avatar (2009) - Jan 27, 2010
75 Thank You for Smoking (2006) - Jan 27, 2010
95 Up in the Air (2009) - Jan 27, 2010
75 Nanny McPhee (2005) - Dec 29, 2009
75 Love Actually (2003) - Dec 29, 2009
55 Hocus Pocus (1993) - Dec 29, 2009
88 Sex and the City (2008) - Dec 29, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Regina_ph. Why not go rank more films, then come back and check it out again?