ReidTalarico

reidtalarico
Movie Buff - 139 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 74% The Revenant (2015) - Rated 13 Feb 2016
85 83% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 18 Nov 2014
75 38% Palo Alto (2014) - Rated 18 Nov 2014
84 74% Margin Call (2011) - Rated 16 Nov 2014
89 94% Band of Brothers (2001) - Rated 16 Oct 2014
85 83% American Gangster (2007) - Rated 27 Sep 2014
74 28% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 27 Sep 2014
80 61% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 27 Sep 2014
80 61% Troy (2004) - Rated 27 Sep 2014
88 93% The Deer Hunter (1978) - Rated 27 Sep 2014