![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RejeanD | |
![]() |
Movie Buff - 418 Films Ranked
Member Since: Feb 20, 2011
Location: fredericksburg, va, USA
|

| 60 | Hot Shots! (1991) - Mar 05, 2011 |
| 70 | Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) - Mar 05, 2011 |
| 8 | The Wedding Singer (1998) - Mar 05, 2011 |
| 75 | Highlander (1986) - Mar 05, 2011 |
| 55 | Flatliners (1990) - Mar 05, 2011 |
| 60 | Bambi (1942) - Mar 05, 2011 |
| 50 | Jurassic Park III (2001) - Mar 05, 2011 |
| 60 | The Pacifier (2005) - Mar 05, 2011 |
| 67 | Pinocchio (1940) - Mar 05, 2011 |
| 73 | The Fifth Element (1997) - Mar 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |