![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Relyt | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Oct 10, 2010
Location: USA
|

| 95 | The Meaning of Life (1983) - Mar 20, 2011 |
| 93 | Fargo (1996) - Mar 20, 2011 |
| 97 | The Departed (2006) - Mar 20, 2011 |
| 95 | Black Swan (2010) - Mar 20, 2011 |
| 96 | Blue Valentine (2010) - Mar 20, 2011 |
| 85 | The Princess Bride (1987) - Oct 10, 2010 |
| 91 | Toy Story 3 (2010) - Oct 10, 2010 |
| 92 | Shutter Island (2010) - Oct 10, 2010 |
| 97 | Inception (2010) - Oct 10, 2010 |
| 96 | A Serious Man (2009) - Oct 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |