![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Remaker | |
![]() |
Movie Buff - 402 Films Ranked
Member Since: Feb 8, 2009
Location: Istanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
Bio: Science fiction lover
| |

| 70 | Coraline (2009) - May 26, 2009 |
| 50 | Igor (2008) - May 07, 2009 |
| 55 | The Substitute (2007) - Apr 17, 2009 |
| 75 | Knowing (2009) - Apr 16, 2009 |
| 50 | Splinter (2008) - Apr 14, 2009 |
| 63 | Shark Tale (2004) - Mar 30, 2009 |
| 80 | X2: X-Men United (2003) - Mar 30, 2009 |
| 90 | The Usual Suspects (1995) - Mar 30, 2009 |
| 80 | Snatch (2000) - Mar 30, 2009 |
| 75 | Carrie (1976) - Mar 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |