Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Rematch
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Brooklyn, New York, USA
Bio: Man on the moon
Recent Rankings
50 Sorority Boys (2002) - Jul 19, 2009
78 Serenity (2005) - Jul 19, 2009
84 Children of Men (2006) - Jul 19, 2009
79 Role Models (2008) - Jul 19, 2009
84 Eastern Promises (2007) - Jul 19, 2009
90 Batman Begins (2005) - Jul 19, 2009
83 Superman: Doomsday (2007) - Jul 19, 2009
70 Titanic (1997) - Jul 19, 2009
80 Die Another Day (2002) - Jul 19, 2009
75 Shooter (2007) - Jul 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Rematch. Why not go rank more films, then come back and check it out again?