Remi

remi
Film Freak - 634 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 75% The Martian (2015) - Rated 19 May 2016
30 52% Steve Jobs (2015) - Rated 19 May 2016
60 87% Citizenfour (2014) - Rated 07 May 2015
50 75% Dirty Wars (2013) - Rated 07 May 2015
19 32% Rosewater (2014) - Rated 01 May 2015
19 32% Let the Fire Burn (2013) - Rated 28 Apr 2015
22 41% The Man with the Iron Fists (2012) - Rated 25 Apr 2015
60 87% The Pianist (2002) - Rated 20 Jan 2015
71 93% Fury (2014) - Rated 01 Jan 2015
59 86% The Bridge (1959) - Rated 18 Dec 2014