![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Renji | |
![]() |
Movie Buff - 266 Films Ranked
Member Since: Aug 13, 2008
Location: Spain
|

| 80 | Serenity (2005) - Oct 08, 2008 |
| 76 | The Dark Knight (2008) - Oct 08, 2008 |
| 74 | The Exorcism of Emily Rose (2005) - Oct 07, 2008 |
| 75 | Double Indemnity (1944) - Oct 07, 2008 |
| 75 | Airplane! (1980) - Oct 07, 2008 |
| 90 | Road to Perdition (2002) - Oct 07, 2008 |
| 75 | Madagascar (2005) - Oct 07, 2008 |
| 95 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Oct 07, 2008 |
| 75 | Jumper (2008) - Oct 07, 2008 |
| 70 | The Chronicles of Riddick (2004) - Oct 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |