![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Renzolla | |
![]() |
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2011
Location: Saltillo, MS, USA
|

| 85 | A Very Long Engagement (2004) - Jul 23, 2011 |
| 70 | To Kill a Mockingbird (1962) - Jul 23, 2011 |
| 70 | Babe (1995) - Jul 23, 2011 |
| 74 | Death to Smoochy (2002) - Jul 23, 2011 |
| 97 | The Princess Bride (1987) - Jul 23, 2011 |
| 93 | Jackie Brown (1997) - Jul 23, 2011 |
| 40 | Ready to Wear (1994) - Jul 23, 2011 |
| 65 | Finding Nemo (2003) - Jul 23, 2011 |
| 65 | Bend It Like Beckham (2002) - Jul 23, 2011 |
| 70 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Jul 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |