![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Reyvn2k1 | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Sep 23, 2007
Location: USA
|

| 85 | Bedazzled (2000) - Sep 24, 2007 |
| 85 | Commando (1985) - Sep 24, 2007 |
| 95 | Ran (1985) - Sep 24, 2007 |
| 90 | Napoleon Dynamite (2004) - Sep 24, 2007 |
| 90 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Sep 24, 2007 |
| 85 | Swordfish (2001) - Sep 24, 2007 |
| 90 | Romeo + Juliet (1996) - Sep 24, 2007 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Sep 24, 2007 |
| 90 | Batman Begins (2005) - Sep 24, 2007 |
| 90 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Sep 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |