Riall

riall
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 04 Nov 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 44% The Last Samurai (2003) - Rated 04 Nov 2007
90 85% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 04 Nov 2007
80 58% Glory (1989) - Rated 04 Nov 2007
90 85% The Matrix (1999) - Rated 04 Nov 2007
90 85% Die Hard (1988) - Rated 04 Nov 2007
90 85% The Bourne Identity (2002) - Rated 04 Nov 2007
90 85% Donnie Darko (2001) - Rated 04 Nov 2007
80 58% The Blues Brothers (1980) - Rated 04 Nov 2007
70 37% The Devil's Advocate (1997) - Rated 04 Nov 2007
80 58% The Sandlot (1993) - Rated 04 Nov 2007