![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RicardoGS | |
![]() |
Movie Buff - 151 Films Ranked
Member Since: Mar 3, 2010
Location: Portugal
|

| 13 | J. Edgar (2011) - Feb 20, 2012 |
| 17 | Once Upon a Time in the West (1968) - Feb 07, 2012 |
| 16 | The Matrix (1999) - Jan 17, 2012 |
| 17 | Warrior (2011) - Jan 15, 2012 |
| 17 | Pulp Fiction (1994) - Jan 03, 2012 |
| 18 | Seven Samurai (1954) - Dec 31, 2011 |
| 16 | The Fighter (2010) - Dec 31, 2011 |
| 17 | Goodfellas (1990) - Dec 31, 2011 |
| 16 | Forrest Gump (1994) - Dec 30, 2011 |
| 10 | War of the Worlds (2005) - Nov 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |