![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RichD | |
![]() |
Film Freak - 601 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Halloween (2007) - Mar 26, 2009 |
| 65 | The Simpsons Movie (2007) - Mar 26, 2009 |
| 60 | The Big Lebowski (1998) - Mar 26, 2009 |
| 65 | The Brothers McMullen (1995) - Mar 26, 2009 |
| 75 | Back to School (1986) - Mar 26, 2009 |
| 70 | Rambo: First Blood Part II (1985) - Mar 26, 2009 |
| 75 | Romancing the Stone (1984) - Mar 26, 2009 |
| 65 | Boys Don't Cry (1999) - Mar 26, 2009 |
| 65 | 28 Weeks Later... (2007) - Mar 26, 2009 |
| 85 | Planes, Trains and Automobiles (1987) - Mar 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |