![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RichJ | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Oct 10, 2009
Location: Cambridge, Massachuetts, USA
|

| 50 | I Heart Huckabees (2004) - Oct 10, 2009 |
| 40 | War of the Worlds (2005) - Oct 10, 2009 |
| 90 | To Kill a Mockingbird (1962) - Oct 10, 2009 |
| 70 | The Stepford Wives (2004) - Oct 10, 2009 |
| 90 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Oct 10, 2009 |
| 80 | The Day After Tomorrow (2004) - Oct 10, 2009 |
| 100 | A Clockwork Orange (1971) - Oct 10, 2009 |
| 90 | For a Few Dollars More (1965) - Oct 10, 2009 |
| 80 | The Matrix (1999) - Oct 10, 2009 |
| 70 | Mrs. Doubtfire (1993) - Oct 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |