Richieao10

richieao10
Film Freak - 613 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 36% Friday Foster (1975) - Rated 07 Aug 2014
75 50% Foxy Brown (1974) - Rated 07 Aug 2014
77 59% American Hustle (2013) - Rated 03 Aug 2014
79 67% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 02 Aug 2014
82 81% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 20 Jul 2014
75 50% 22 Jump Street (2014) - Rated 09 Jul 2014
80 73% The Lego Movie (2014) - Rated 25 May 2014
80 73% Black Dynamite (2009) - Rated 25 May 2014
75 50% Neighbors (2014) - Rated 25 May 2014
97 99% City of God (2002) - Rated 28 Feb 2014