![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RichterIX | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 10 | Alone in the Dark (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Blow (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Constantine (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |