Rick Deckard

rick_deckard
Movie Buff - 244 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2014
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 97% Paris, Texas (1984) - Rated 30 Mar 2014
92 87% Psycho (1960) - Rated 29 Mar 2014
97 97% Singin' in the Rain (1952) - Rated 28 Mar 2014
98 98% Wild Strawberries (1957) - Rated 27 Mar 2014
89 80% American Psycho (2000) - Rated 27 Mar 2014
76 22% 50/50 (2011) - Rated 27 Mar 2014
80 41% Big Fish (2003) - Rated 27 Mar 2014
78 30% Blue Jasmine (2013) - Rated 27 Mar 2014
69 11% Juno (2007) - Rated 27 Mar 2014
66 6% This Is the End (2013) - Rated 27 Mar 2014