Rifmaster

rifmaster
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2006
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

15 4% Sky High (2005) - Rated 14 Aug 2007
75 51% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
70 39% Coach Carter (2005) - Rated 14 Aug 2007
70 39% Paycheck (2003) - Rated 14 Aug 2007
85 85% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Aug 2007
10 1% Friday After Next (2002) - Rated 14 Aug 2007
85 85% Last Man Standing (1996) - Rated 14 Aug 2007
85 85% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
20 7% Catwoman (2004) - Rated 14 Aug 2007
50 15% Robots (2005) - Rated 14 Aug 2007