![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Rini | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Jan 16, 2008
Location: Belgium
|

| 92 | Sleepless in Seattle (1993) - Apr 28, 2008 |
| 70 | Intersection (1994) - Apr 28, 2008 |
| 70 | P.S. I Love You (2007) - Apr 28, 2008 |
| 71 | August Rush (2007) - Apr 28, 2008 |
| 65 | Songcatcher (2000) - Apr 28, 2008 |
| 65 | The Perfect Man (2005) - Apr 28, 2008 |
| 64 | 27 Dresses (2008) - Apr 28, 2008 |
| 64 | The Break-Up (2006) - Apr 28, 2008 |
| 64 | Enchanted (2007) - Apr 28, 2008 |
| 64 | The Sisterhood of the Traveling Pants (2005) - Apr 28, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |