![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Riprunk | |
![]() |
Movie Buff - 480 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Monsters vs. Aliens (2009) - Jul 17, 2009 |
| 95 | The Last Kiss (2006) - Jul 17, 2009 |
| 85 | Paris, je t'aime (2006) - Jul 17, 2009 |
| 87 | Arachnophobia (1990) - Jul 17, 2009 |
| 87 | Fly Away Home (1996) - Jul 17, 2009 |
| 85 | 101 Dalmatians (1996) - Jul 17, 2009 |
| 90 | Surf's Up (2007) - Jul 17, 2009 |
| 85 | I Downloaded a Ghost (2004) - Jul 17, 2009 |
| 87 | Corky Romano (2001) - Jul 17, 2009 |
| 98 | Shaun of the Dead (2004) - Jul 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |