![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Riso | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
|

| 85 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Anna and the King (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Atlantis: The Lost Empire (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Chronicles of Riddick (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Das Boot (1981) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |