![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Risselada | |
![]() |
Cinema Addict - 1769 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2010
Location: Chicago, IL, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | By the Seaside (1986) - Nov 21, 2011 |
| 45 | Kinoglaz (1924) - Nov 21, 2011 |
| 75 | Scarlet Street (1945) - Nov 21, 2011 |
| 55 | The Straits of Love and Hate (1937) - Nov 21, 2011 |
| 65 | Hardware (1990) - Nov 21, 2011 |
| 65 | Womb (2010) - Nov 21, 2011 |
| 75 | Silvestre (1982) - Nov 21, 2011 |
| 65 | Die Stille vor Bach (2007) - Nov 21, 2011 |
| 75 | Robinson Crusoe (1954) - Nov 21, 2011 |
| 65 | Distant (2002) - Nov 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |