![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ritsu | |
![]() |
Movie Buff - 323 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2010
Location: izmir, Turkey
|
|
Bio: divxplanet yazarıyım....
| |

| 83 | Ip Man 2: Legend of the Grandmaster (2010) - Feb 09, 2011 |
| 80 | Push (2009) - Feb 09, 2011 |
| 82 | District B13: Ultimatum (2009) - Feb 09, 2011 |
| 71 | The Expendables (2010) - Feb 09, 2011 |
| 85 | Leaves of Grass (2009) - Feb 09, 2011 |
| 81 | Recep Ivedik 3 (2010) - Feb 09, 2011 |
| 82 | A Christmas Carol (2009) - Feb 09, 2011 |
| 78 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Feb 09, 2011 |
| 90 | Despicable Me (2010) - Feb 09, 2011 |
| 81 | The Green Mile (1999) - Sep 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |