![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
RitterGT | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Mar 13, 2009
Location: USA
|

| 90 | The Matrix Revolutions (2003) - Mar 13, 2009 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Mar 13, 2009 |
| 85 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Mar 13, 2009 |
| 85 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Mar 13, 2009 |
| 100 | The Sixth Sense (1999) - Mar 13, 2009 |
| 100 | Fight Club (1999) - Mar 13, 2009 |
| 40 | Drumline (2002) - Mar 13, 2009 |
| 70 | Anger Management (2003) - Mar 13, 2009 |
| 90 | Old School (2003) - Mar 13, 2009 |
| 90 | The Man in the Iron Mask (1998) - Mar 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |